Týmové oblečení

banner-slevy-pro-kluby

Pozor pro všechny sportovní kluby a týmy!

Vítejte v našem zázemí pro sportovní kluby! Jsme hrdí na to, že nabízíme vysoce kvalitní sportovní oblečení značky Ippongear, které splňuje nejvyšší standardy. Naše kolekce je navržena s láskou ke sportu a přináší Vám nejenom skvělý výkon, ale i jedinečný střízlivý design. Každý kousek je pečlivě vyroben s důrazem na detail, což zaručuje nejenom vysokou funkčnost, ale také dlouhou životnost. Věříme, že naše oblečení Vám pomůže vytvořit silný a jednotný týmový duch!

sleva-pro-kluby

Skvělé slevy pro kluby

Chceme podpořit sportovní kluby ve všech směrech, a proto jsme vytvořili jedinečnou možnost pro registraci klubů na našich internetových stránkách Sportecas.cz. Registrací vašeho klubu u nás obdržíte základní slevu ve výši 15% z nezlevněných prodejních cen. A nejen to! Čím větší množství objednávek, tím výraznější slevy můžeme nabídnout. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto se snažíme nabídnout nejenom skvělé produkty, ale i výhodné podmínky pro naše sportovní partnery.

krpalek-academy-7_1

Přizpůsobení pro váš klub

Chcete-li, aby váš klub vynikal vlastním stylem, máme pro Vás skvělou možnost personalizace oblečení! Dokážeme Vám potisknout trička, vyšít kimona nebo dokonce potisknout i sportovní tašky a batohy s názvem Vašeho klubu, klubovým logem nebo jinými nápisy podle vašeho přání. Tak můžete ukázat jednotnost a vášeň Vašeho týmu nejenom na tatami, ale i mimo něj. Společně tvoříme nezapomenutelné zážitky a Ippongear Vám poskytne dokonalou výbavu na vaší sportovní cestě!

vysivky-victoria-usk-judo-small

 

CHCETE VÍCE INFORMACÍ? KONTAKTUJTE NÁS...

Katalog oblečení:

Sportovní oblečení IPPONGEAR