Týmové oblečení

judo-hranice-ambasador

Pozor pro všechny sportovní kluby a týmy!

Potřebujete nové, kvalitní teplákové soupravy pro váš klub nebo tým? Už dál nehledejte. Jsme rádi, že vám můžeme vytvořit exkluzivní nabídky na teplákové soupravy, které nejen stmelí váš tým, ale také mu poskytne pohodlí během tréninku a soutěží.

Naše teplákové soupravy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vydržely opotřebení při běžném používání. Jsou také navrženy tak, aby byly lehké a prodyšné, takže jsou ideální pro všechny typy sportů.

judo-vic-nez-sport

Přizpůsobení pro váš klub

Chápeme, že každý klub a tým je jedinečný, a proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout možnost upravit soupravy o jméno a emblém jejich klubu. To dodá vašemu týmu nejen pocit jednoty a hrdosti, ale také pomůže propagovat váš klub v širší komunitě.

Kromě našich přizpůsobitelných teplákových souprav nabízíme také balíčky pro kluby a týmy, které chtějí zakoupit více teplákových souprav. Čím více nakoupíte, tím větší slevu získáte!

Nenechte si ujít tuto exkluzivní příležitost dostat do rukou vysoce kvalitní teplákové soupravy pro váš klub nebo tým za skvělé akční ceny. Kontaktujte nás ještě dnes a zadejte svou objednávku a zjistěte více o našich možnostech přizpůsobení.

Personifikaci oblečení nabízíme vlastním potiskem technikou floku (nažehlení barevné fólie na tkaninu). Fólie jsou pevné, mají dlouhodobou trvanlivost, vynikají výraznými barvami a pokud to samotný druh látky dovoluje, mohou se prát až do 60°C a mohou být sušeny v sušičkách.

Děkujeme, že nás zařadíte do výběru za svého hlavního dodavatele teplákových souprav. Těšíme se na práci s vámi!

kluby-4

 

CHCETE VÍCE INFORMACÍ? KONTAKTUJTE NÁS...

Katalogy oblečení:

Sportovní oblečení IPPONGEAR

Sportovní oblečení JOMA