Ochranné polstrování na osu RDX B2

Kód: WAC-B2W
Novinka
Značka: RDX Sports
540 Kč 446 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Ochranné polstrování na osu RDX B2 je navrženo ergonomicky, aby vám umožnilo soustředit se na správnou techniku a získat tak maximum z vašich cviků jako dřepy, mrtvé tahy, veslování s činkou, kroucení předloktí, cviky na páky, kroucení zápěstí, shyby, přítahy a další cviky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranné polstrování na osu RDX B2 je navrženo ergonomicky, aby vám umožnilo soustředit se na správnou techniku a získat tak maximum z vašich cviků jako dřepy, mrtvé tahy, veslování s činkou, kroucení předloktí, cviky na páky, kroucení zápěstí, shyby, přítahy a další cviky. Vysokohustotní pěna Shell Shock gel efektivně tlumí tlak a snižuje zatížení vaší páteře, krku a ramen. Polštář zůstává na svém místě bez sklouznutí a neodloupne se při použití na standardních nebo olympijských tyčích. Sublimační design zaručuje dlouhou životnost, obrázek na vnější straně se nesetře, neroztrhá a neoloupe. Díky vynikající tlumící podpoře je váha rovnoměrně rozložena po celé ploše.

Materiál a technologie:

  • Polštář na činku je vyroben z nylonu a tkaniny Cordura, které odolávají trhlinám a rozštěpení.
  • Technologie Shell Shock gel poskytuje konečnou ochranu a je speciálně navržena pro odolnost vůči tlaku.
  • Zapínání na suchý zip zaručuje pevnost, stabilitu a slibuje ideální podpůrné upevnění. Dále usnadňuje hladké nastavení na standardních a olympijských tyčích.
  • Prodyšné a antimikrobiální vlastnosti podporují hygienickou účinnost a snižují nepříjemný zápach.
  • S délkou cca 40 cm a šířkou 2,8 cm je polštář takticky navržen tak, aby minimalizoval tlak z extrémně těžkých vah.

Ochranné polstrování na osu RDX B2 je strategickým doplňkem pro každého, kdo hledá účinnou ochranu a komfort při zvedání těžkých břemen v posilovně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: