Fitness opasek na dipy RDX T7 Camo

Kód: WDB-T7CG
Novinka
Značka: RDX Sports
680 Kč 562 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Fitness opasek na dipy RDX T7 je navržen tak, aby zajistil pohodlí a bezpečnost jak amatérským, tak profesionálním vzpěračům. Díky kuželovité konstrukci opasku, silné vrstvě EVA pěny, odolné polyesterové tkanině a zlepšenému úchopu je tento opasek perfektním společníkem pro vaše fitness aktivity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fitness opasek na dipy RDX T7 je navržen tak, aby zajistil pohodlí a bezpečnost jak amatérským, tak profesionálním vzpěračům. Díky kuželovité konstrukci opasku, silné vrstvě EVA pěny, odolné polyesterové tkanině a zlepšenému úchopu je tento opasek perfektním společníkem pro vaše fitness aktivity. S přidanými dvěma vrstvami polypropylenu může tento produkt unést zátěž až 270 kg. Extra dlouhý ocelový řetěz o délce 90 cm poskytuje uživateli možnost dosáhnout obrovských zisků tím, že přidá více závaží a zvýší intenzitu svého tréninku. Ideální pomůcka pro trénink k udržení správného držení těla v dolní části zad při cvičeních jako jsou zátěžové dipy, zátěžové zvedání brady a shyby, dřepy na boku s opaskem a zdvihy lýtek.

Hlavní vlastnosti:

  • Kuželovitá konstrukce: Umožňuje bokům volný pohyb během cvičení s hlubokým rozsahem.
  • EVA pěna a polyesterová tkanina: Tlustá vrstva EVA pěny obložená protiskluzovou polyesterovou tkaninou poskytuje pevnější úchop.
  • Dvojvrstvá konstrukce: Přední část opasku je pokryta jednou vrstvou širokého polypropylenu, na který navazuje vrchní pás z jemného polypropylenu. Tato dvojvrstvá konstrukce zajišťuje maximální trvanlivost a nosnost.
  • Rozměry a materiál: Opasek má délku 80 cm, v bederní oblasti šířku 6 palců a na bocích zúžené panely o šířce 10 cm.
  • Odolné kování: Vysoce odolné, práškově lakované kovové D-kroužky a karabina, s extra 90 cm dlouhým silným ocelovým řetězem umožňují přidání dalších závaží během tréninku.

Fitness opasek na dipy RDX T7 je esenciální vybavení pro každého, kdo chce zvýšit intenzitu svých tréninků a dosáhnout maximálních výsledků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness pomůcky do posiloven
Barva: Camo
Materiál: Poly bavlna
Velikost: 2,5 m x 3,8 cm x 0,13 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: