Milí zákazníci, od 21.6. do 2.7.2024 budeme mít provozní přestávku z důvodu dovolené. Během této doby můžete nadále objednávat jako obvykle, ale Vaše objednávky začneme postupně vyřizovat od 2.7.2024. Děkujeme za Vaše pochopení a trpělivost. Těšíme se na Vaši další přízeň! Váš tým Sportecas

Dětské švihadlo s počítadlem RDX FP černo-žluté

Kód: SRK-FPB
260 Kč 215 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Podpořte zdravý životní styl již od útlého věku a poskytněte dětem správné nástroje pro zlepšení jejich celkového zdraví a kondice. Dětské švihadlo RDX FP s počítadlem je navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám dětí, které se teprve učí skákat přes švihadlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpořte zdravý životní styl již od útlého věku a poskytněte dětem správné nástroje pro zlepšení jejich celkového zdraví a kondice. Dětské švihadlo RDX FP s počítadlem je navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám dětí, které se teprve učí skákat přes švihadlo. Jednoduché, ale funkční švihadlo s počítadlem je nepostradatelné pro aktivní děti a lze ho použít i v domácí posilovně pro zábavné skákání dospělých kdykoliv.

Měkký kabel je na nárazy na malé nohy či hlavy velmi šetrný, a přesto dostatečně odolný proti opotřebení na jakémkoliv povrchu. Skvělé pro hřiště a hry se švihadlem na zahradě. Lehké rukojeti z ABS plastu potaženého paměťovou pěnou se pohodlně drží v dětských rukou, nesmekají a snižují odpor během otáčení. Díky tomu se děti mohou bavit skákáním, aniž by příliš zatěžovaly své tělo a vyčerpávaly všechnu energii. Integrované počítadlo sleduje každý skok, což podporuje zdravou soutěživost mezi dětmi. Nechte vaše děti budovat cenné dětské vzpomínky a rozvíjet nezlomné vazby s přáteli, když se navzájem povzbuzují a soutěží o nový rekord ve skákání. Všechny materiály použité při výrobě našeho dětského švihadla jsou ekologické – což zajišťuje bezpečné použití i pro malé děti. Jednoduše nastavte délku 3,14 m dlouhého švihadla podle výšky dítěte, bez nutnosti odstřihávat přebytečný PVC kabel. Dostupné v modré, zelené, červené a černé barvě, s vlastním antimikrobiálním pouzdrem pro bezpečné uchování a snadné přenášení kamkoliv spolu s manuálem na styl skákání. Ideální dárek pro každé aktivní dítě.

Klíčové vlastnosti:

  • NASTAVITELNÁ DÉLKA: Švihadlo pro děti i dospělé do výšky 180 cm s možností jednoduchého nastavení délky.
  • POHODLNÝ ÚCHOP: Rukojeti jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí díky odolnému plastu a měkkému polstrování z paměťové pěny.
  • AUTOMATICKÉ POČÍTÁNÍ: Ergonomický design nejen zajišťuje pohodlí; také obsahuje počítadlo, které automaticky zaznamenává počet přeskoků.
  • BEZPEČNÉ MATERIÁLY: Jasné barvy, švihadlo pro mladé chlapce a dívky s integrovaným počítadlem skoků je vyrobeno z měkkého tkaného bavlněného materiálu s kvalitním plastem.
  • PROTIKLUZOVÉ RUKOJETI Z PAMĚŤOVÉ PĚNY: Konstrukce s protiskluzovými, lehkými ergonomicky tvarovanými rukojeťmi potaženými měkkou a pohodlnou pěnou, která je šetrná k pokožce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky
Barva: Černá
Rozměry: 310 cm
Barva: Černá, červená, modrá, zelená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: