Milí zákazníci, od 21.6. do 2.7.2024 budeme mít provozní přestávku z důvodu dovolené. Během této doby můžete nadále objednávat jako obvykle, ale Vaše objednávky začneme postupně vyřizovat od 2.7.2024. Děkujeme za Vaše pochopení a trpělivost. Těšíme se na Vaši další přízeň! Váš tým Sportecas

Švihadlo RDX W1 zelené

Kód: SRF-W1GN
320 Kč 264 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Švihadlo RDX W1 s pěnovými rukojeťmi by mělo být středobodem vašich kardio tréninků. Ať už jste ve fitness centru nebo doma, švihadlo W1 rozproudí vaši srdeční frekvenci při každém skoku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Švihadlo RDX W1 s pěnovými rukojeťmi by mělo být středobodem vašich kardio tréninků. Ať už jste ve fitness centru nebo doma, švihadlo W1 rozproudí vaši srdeční frekvenci při každém skoku. Odolný PVC potažený kabelový drát vydrží náročné venkovní použití na betonových chodnících nebo při nárazu o dřevěné podlahy uvnitř, aniž by došlo k poškození vnitřního ocelového kabelu. Vybaveno protiskluzovými, měkkými rukojeťmi z paměťové pěny, švihadlo pohodlně sedí v rukou pro bezbolestné skákání. Zvláštní silikonové kroužky na rukojetích zlepšují úchop a zabraňují sklouznutí, i když jsou ruce zpocené. Nastavitelný kabel o délce 3,14 m umožňuje uživatelům různých velikostí přizpůsobit švihadlo podle své výšky. Dodáváno s vlastním antimikrobiálním pouzdrem a obsáhlým tréninkovým průvodcem, aby jste mohli správně trénovat i mimo posilovnu. Vyberte si z červené, modré a zelené barvy, aby vaše tréninky byly ještě živější.

Vlastnosti produktu:

ODOLNÝ MATERIÁL – Vysoce pevný ocelový drát s odolným PVC potahem poskytuje profesionální pocit a dlouhou životnost produktu. Chrání vnitřní kabel před poškozením při kontaktu s abrazivními povrchy.

ROTOVÁNÍ 360° – Silný, prachotěsný kuličkový ložiskový systém 360 stupňů vydrží intenzivní používání a zajišťuje klidný chod den za dnem. Ložisko vyrábí nízkou hlučnost a poskytuje rychlý, hladký pohyb pro maximální stabilitu a rychlost při cvičení s švihadlem.

PRAKTICKÁ NASTAVITELNOST – Plně nastavitelný 3,14m dlouhý šňůrový kabel umožňuje rychle nastavit švihadlo na požadovanou délku a ihned začít cvičit.

RUKOJETI Z PAMĚŤOVÉ PĚNY – Odolné rukojeti z PP materiálu s prodyšnou paměťovou pěnou rychle absorbují pot, aby dlaně zůstaly suché. Měkce polstrované rukojeti s kroužky zlepšujícími úchop také nabízejí pohodlný a silný úchop, ideální pro dlouhodobé držení bez únavy.

IDEÁLNÍ PRO SPORTOVNÍ FITNESS – Nejlepší cvičební vybavení pro různé účely. Perfektní pro cvičení skákání přes švihadlo, trénink vytrvalosti a síly pro zlepšení definice svalů a spalování kalorií. Používá se od základních skákacích cviků pro začátečníky v domácích posilovnách, po rychlostní trénink boxérů a bojových umělců, stejně

Doplňkové parametry

Kategorie: Tréninkové pomůcky
Barva: Zelená
Rozměry: 310 cm
Barva: Modrá, zelená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: