Boxerské lapy RDX Kara F6 růžové

Kód: FPR-F6MP
Novinka
Značka: RDX Sports
880 Kč 727 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Soustřeďte svou pozornost na udržování kondice a zdokonalování úderů s pomocí boxerských lap RDX Kara F6.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Soustřeďte svou pozornost na udržování kondice a zdokonalování úderů s pomocí boxerských lap RDX Kara F6. Vyrobeny z Maya Hide Lo’rme Skin jsou tyto tréninkové lapy odolné proti opotřebení a zachovávají si svůj původní tvar. Polygonální fúzní formy pomáhají absorbovat šok a brání únavě rukou během náročných tréninků. Strategicky umístěné perforace zajišťují dostatečné větrání, takže trenérská lekce probíhá bez potu. Technologie EZ Grip dodává lapám protiskluzové vlastnosti, čímž zajišťuje co nejpříjemnější zážitek z úderů. Quick-EZ suchý zip zajišťuje pevné uchycení na zápěstí a optimální zarovnání, čímž snižuje riziko zranění.

  • Vyrobeny z prémiové kůže Lo’rme Skin si tyto lapky si zachovávají svůj tvar pro dlouhodobou dokonalost.
  • Polygonální fúzní forma nejefektivněji rozptyluje sílu přes povrch lap.
  • Takticky umístěné dírky zajišťují větrání a brání hromadění nepříjemného zápachu.
  • Technologie EZ-Grip zaručuje pevný úchop a zároveň eliminuje jakoukoliv možnost sklouznutí.
  • Quick-EZ suchý zip zajišťuje zarovnání zápěstí, aby jste zůstali bez zranění.

Vyšší mobilita, menší únava

Boxerské lapy RDX s inovativní pěnou Polygonal Fusion poskytují maximální úlevu a pohodlí i během nejtěžších tréninků. Tyto lapy jsou navrženy tak, aby byly ergonomické a lehké, což podporuje vaši manévrovatelnost během tréninku, takže můžete trénovat déle bez toho, abyste obětovali výkon.

Stvořeny pro tvrdé údery

Udržení vašich rukou chladných během bojových sportů může znamenat velký rozdíl, obzvláště pokud provádíte složité kombinace. To je důvod, proč jsou strategicky umístěné perforace na boxerských a MMA lapách nezbytné pro ultimátní zážitek. Pomáhají udržet vaše ruce bez potu a zajišťují dostatečné větrání, abyste mohli rychle a přesně vypouštět údery.

Perfektní pro náročný trénink

Hledáte lapy na náročný trénink, které jsou dlouhotrvající a spolehlivé? Dále nehledejte než tyto úžasné lapky z Maya hide L'orme Skin™! Tyto lapy byly dovedně vytvořeny, aby poskytovaly maximální trvanlivost. Velká úderová plocha počítá s jakýmikoli nepřesnými údery, poskytuje maximální bezpečnost pro ruce a zápěstí, což je dělá perfektními pro dlouhé tréninkové seance.

Buďte před konkurencí

Technologie Palm Dome ball v boxerských lapkách na fokus RDX poskytuje sportovcům perfektní úchop a podporu při chytání těžkých úderů bez ohýbání. Tato pokročilá technologie odlišuje lapy na fokus tím, že poskytuje zvýšené pohodlí a stabilitu zápěstí, což sportovcům umožňuje získat náskok v boxerském ringu.

Trénujte tvrději, trénujte bezpečněji

Lapy na údery jsou vybaveny technologií protišokové pěny a vzduchovou technologií k změkčení úderů a absorpci šokového dopadu. Absorbuje sílu dopadu a rozloží sílu rovnoměrně po celém lapu. Toto rozložení zajišťuje minimální otřesy a vibrace při dopadu, což umožňuje optimální tréninkový zážitek a výjimečné výkonnostní výsledky.

Silné údery snadno

Lapy na údery navržené s technologií EZ Grip poskytují uživatelům protiskluzový úchop pro snadné zvládnutí silných úderů od vašeho tréninkového partnera. Lapy na údery s touto technologicky pokročilou konstrukcí výrazně snižují únavu rukou, což se překládá do delších a úspěšnějších tréninkových sezení, které přinášejí lepší výsledky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Boxerské vybavení
Barva: Růžová
Barva: Černá, červená, bílá, zlatá, růžová
Materiál: Umělá kůže Maya Hide Lo’rme Skin
Velikosti: 23,5 cm x 19,0 cm x 4,0 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: