Výprodej karate

Nejprodávanější

Ippon Gear chránič loktů
390 Kč –46 %
Ippon Gear chránič loktů
Externí sklad
JIPRO30-L
Původně: 390 Kč  (–46 %)
210 Kč
IPPON GEAR Club Karate Gi 00
od 610 Kč –25 %
Původně: 610 Kč  (–25 %)
od 458 Kč
2 položek celkem
Ippon Gear chránič loktů
390 Kč –46 %
210 Kč

Chránič loktů Ippon Gear

JIPRO30-L
IPPON GEAR Club Karate Gi 00
od 610 Kč –25 %
od 458 Kč

Dítě, začátečník, nebo mladý karateka: Vaše karate uniforma IPPONGEAR Club se špičkovým poměrem ceny a výkonu je tím nejlepším vybavením pro váš trénink karate v klubu. Naše...

11000/100

 

Kimona s důrazem na kvalitu, pohodlí a trvanlivost

Přední německý výrobce kimon, značka IPPONGEARvyrábí kromě kimon na judo a BJJ také kimona na karate. Jak je u značky IPPONGEAR zvykem, ani zde neustupuje od svých nekompromisných požadavků na kvalitu materiálů, střihu a vysoké trvanlivosti. Kimona IPPONGEAR CLUB KARATE poskytují velkou volnost pohybu, jsou příjemná na tělo a lehká.

kimona-karate-ippongear-club-1

 

Začátečníci i pokročilí

Značka IPPONGEAR je výrobcem, jehož produkty ocení děti, dorostenci i dospělí bojovníci. I při náročném úpolovém sportu můžete vypadat skvěle, díky vyladěným střihům kimon IPPONGEAR. Kombinace vysoké užitné hodnoty a výborně padnoucích střihů je to, co dělá tato kimona oblíbená po celém světě. Třešničkou na dortu jsou také různé doplňky, které IPPONGEAR svým fanouškům nabízí. Ať jsou to chrániče, sportovní oblečení nebo tréninkové pomůcky, naše značka Vás vybaví pro Váš oblíbený sport kompletně.

 

kimona-karate-ippongear-club-2

 

Vybavíme jednotlivce i kluby

Kimony na karate IPPONGEAR rádi vybavíme nejen jednotlivce, ale také kompletně kluby, kterým můžeme kromě kimon dodat také sportovní oblečení, různé doplňky, tréninkové pomůcky a další.

Slevy a výhody pro kluby

 

web-logo

IPPONGEAR je prestižní značka kimon německé obchodní sítě Ippon-shop, kterou v České republice a na Slovensku zastupuje Sportecas s.r.o. Výrobky pod značkou IPPONGEAR se tvoří ve spolupráci se špičkovými zápasníky. Vyznačují se vysokou kvalitou, funkčností, skvělým střihem, moderním designem a dlouhou trvanlivostí. Proto jsou tak oblíbené a proto je v současnosti IPPONGEAR nejdynamičtěji se rozvíjející značkou ve světě juda.