Slevy pro kluby

SPORTECAS podporuje kluby i pořadatele velkých akcí

U nás ve SPORTECAS žijeme sportem a podporujeme jeho rozvoj zejména mezi mládeží, ale i v oblasti výkonnostního a profesionálního sportu. V našem portfoliu sportovního oblečení si vybere opravdu každý a to nejen z hlediska barvy, ale i střihu a šíře nabídky. 

Naše ceny jsou nízké, ale pro kluby a pořadatele velkých akcí jako jsou poháry, turnaje, ligové soutěže, maratony apod. mohou být ještě nižší a to vše při skvělé kvalitě a rychlém dodání. SPORTECAS poskytuje spolupracujícím klubům a pořadatelům velkých akcí podporu formou věcných cen při jejich soutěžích, mediální podporu ve vlastním e-magazínu a podporu na sociálních sítích.

judo-hranice-ambasador

Sportovní oblečení pro kluby

Kompletně oblékáme týmy - děláme to rádi a děláme to dobře. Vždy je pěkné, když oddíly a kluby mají stejné týmové oblečení od nejmenších dětí, přes dospělé závodníky až po trenéry a funkcionáře. Vypadá do dobře, podporuje to pocit klubové sounáležitosti a hrdosti. U nás si vždy vyberete: podle barvy, podle střihu, podle ročního období i podle peněženky. Doporučíme Vám materiály podle způsobu použití, zajistíme potisk, výšivky i nášivky. Budeme o Vás pečovat a budete se u nás cítit jako v bavlnce.

kluby-5

Pro každý sport

Nabízíme sportovní oblečení pro širokou škálu sportů jako je judo, atletiku, fotbal, futsal, košíkovou, házenou, floorbal, volejbal, plavání, fitness a další. Jsme přímými distributory značek IPPON GEAR a JOMA. Na trhu možná existuje řada známějších výrobců, ale my jsme se při výběru našich partnerů zaměřili hlavně na kvalitu a cenu. A právě tyto pro nás nejdůležitější atributy obě značky splňují. My k tomu dodáváme kvalitní služby a maximální podporu.

judo-vic-nez-sport

Sportovní akce

Jste pořadateli velkých akcí, jako jsou turnaje, poháry, ligové soutěže, maratony apod.? Potřebujete sportovní oblečení pro účastníky nebo pořadatele? Pak jste u nás na té nejlepší adrese. Dodáme Vám sportovní oblečení ve vysoké kvalitě, velkém výběru barev i materiálů a přitom za velmi příjemné ceny. S pořadateli akcí navíc spolupracujeme i jinak: mediálně podporujeme projekty, dodáváme věcné ceny pro vítěze a další.

kluby-4

 

SPORTOVNÍ OBLEČENÍ IPPON GEAR

KATALOG SPORTOVNÍHO OBLEČENÍ JOMA

 

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení