Slevy pro kluby

SPORTECAS podporuje kluby i pořadatele velkých akcí

U nás ve SPORTECAS žijeme sportem a podporujeme jeho rozvoj zejména mezi mládeží, ale i v oblasti výkonnostního a profesionálního sportu. V našem portfoliu sportovního oblečení si vybere opravdu každý a to nejen z hlediska barvy, ale i střihu a šíře nabídky. Máme nízké ceny, ale pro kluby a pořadatele velkých akcí jako jsou poháry, turnaje, ligové soutěže, maratony apod. mohou být ještě nižší. To vše při skvělé kvalitě a rychlém dodání.

judo-hranice-ambasador

Vlastní potisk

Pro kluby i pořadatele velkých akcí nabízíme vlastní potisk dodávaného sportovního oblečení technikou floku (nažehlení barevné fólie na tkaninu). Fólie jsou pevné, mají dlouhodobou trvanlivost, vynikají výraznými barvami a pokud to samotný druh látky dovoluje, mohou se prát až do 60°C a mohou být sušeny v sušičkách.

judo-vic-nez-sport

Pro každý sport

Nabízíme sportovní oblečení pro širokou škálu sportů jako je judo, box, bjj, karate, ale dodáváme oblečení i dalším sportům jako fotbal, atletika a další. Jsme přímými distributory značek IPPONGEAR a JOMA. Naší filozofií je prodávat produkty s bezkonkurenčním poměrem kvality a ceny. My k nim dodáváme služby k maximální spokojenosti zákazníka.

kluby-4

 

CHCETE VÍCE INFORMACÍ? KONTAKTUJTE NÁS...

Katalogy oblečení:

Sportovní oblečení IPPONGEAR

Sportovní oblečení JOMA