🎄 Vážení příznivci Ippongear,
S blížícími se svátečními dny bychom Vás rádi informovali o omezeném provozu našeho e-shopu. Poslední den pro odeslání objednávek před Vánocemi je 15.12.2023. Objednávky přijaté do tohoto data budeme usilovně expedovat, aby k Vám dorazily pokud možno nejpozději do 22.12.2023.
Od 16.12.2023 do 7.1.2024 bude náš centrální sklad uzavřen z důvodu svátků a inventury. V tomto období bude možné objednávat, ale odesílání zboží bude obnoveno až od 8.1.2024. Děkujeme za Vaši podporu a přejeme Vám krásné a pohodové svátky plné radosti a odpočinku.
Tým Ippongear

Skvělé výsledky: Grand Slam v Baku 2023

Mag_Judo_Grand-Slam-Baku_Krisztian-Toth_bronze3

Minulý víkend se v ázerbájdžánském Baku konal prestižní IJF judo Grand Slam. Tato špičková akce přilákala 441 judistů z 61 zemí, včetně mnoha sportovců IPPONGEAR, kteří získali celkem sedm medailí.


Reka Pupp: Bronz ve váze 52 kg

Umístění na stupních vítězů si opět vysloužila maďarská judistka Reka Pupp, která vybojovala bronzovou medaili ve váze do 52 kg. Její výkon potvrzuje stálou špičkovou formu v této váhové kategorii.

Shamil Borchashvili: Stříbro ve váhové kategorii 81 kg

Rakouský judista Shamil Borchashvili se po zranění ruky působivě vrátil na soutěžní tatami a získal stříbrnou medaili ve váze do 81 kg. Očekává se, že bude silným soupeřem ve zbývajících turnajích roku 2023.

 Mag_Judo_Grand-Slam-Baku_Shamil-Borchashvili_silver

Szofi Ozbas: Stříbro ve váhové kategorii 63 kg

Mladá maďarská judistka Szofi Ozbas všechny zaujala ziskem stříbrné medaile ve váze do 63 kg. Tento úspěch ji katapultoval do top 10 světového žebříčku ve své váhové kategorii.

Krisztian Toth: Bronz ve váze do 90 kg

Další maďarský judista Krisztian Toth vystoupal na stupně vítězů ziskem bronzové medaile ve váze do 90 kg. Jeho stálé úspěchy upevňují jeho pozici v top 10 světového žebříčku.

Barbara Matic: Bronzová ve váze do 70 kg

Úřadující mistryně světa Barbara Matic z Chorvatska opět předvedla svou třídu ziskem bronzové medaile ve váze do 70 kg. Tentokrát se umístila před svou týmovou kolegyní Larou Cvjetko, která skončila pátá. Bitva o olympijský tiket pro Chorvatsko zůstává v této váze velmi napínavá.

 Mag_Judo_Grand-Slam-Baku_Barbara-Matic_bronze

Anna-Maria Wagner: Zlato ve váhové kategorii do 78 kg

Němka Anna-Maria Wagnerová se v den soutěže ukázala jako nezastavitelná a získala zlatou medaili ve váze do 78 kg. Bývalá mistryně světa z roku 2021 a bronzová medailistka z olympijských her v Tokiu dává jasně najevo, že je v této váhové kategorii stále silou, se kterou je třeba počítat.

Rochelle Nunes: Stříbro ve váhové kategorii nad 78 kg

Portugalka Rochelle Nunesová zaujala stříbrnou medailí ve váze +78 kg a výrazným skokem ve světovém žebříčku.

Celkem tým IPPONGEAR působivě získal celkem sedm medailí a zajistil tak důležité kvalifikační body pro sportovce při jejich cestě na olympijské hry v Paříži.

Události v judu pokračují v říjnu juniorským mistrovstvím světa v portugalském Odivelas a grandslamovým Abu Dhabi. Náš magazín bude i nadále průběžně informovat o vzrušujícím vývoji v judu.